Mens resten af USA nød kalkunen til thanksgiving forleden, festede de to nye slyngveninder Paris Hilton og Britney Spears igennem i LA.
I thanksgivingferien turede parret rundt på barerne i storbyen næsten hver aften, og på en af de utallige natklubber var de så glade for hinanden, at de blev de opfattet som kærester.
»Paris holdt dørene for Spears, holdt hende i hånden og havde endda en arm omkring hende. Og Spears så ud til at nyde det,« siger en af de andre natklubgæster. Den lille ferie blev i øvrigt afsluttet med shopping i Malibu, hvor Britney Spears søn Sean Preston blev trukket med rundt.
Du vil modtage en email med et link du skal klikke på, for at verificere din mailadresse. Når du har gjort det, vil du begynde at modtage nyhedsbrevet.
Som nyhedsbrevsmodtager sender vi dig nyhedsbreve indeholdende breaking news, dagens vigtigste nyheder samt redaktionelle kampagner. Når du tilmelder dig nyhedsbrevet, accepterer du samtidig, at nyhedsbrevet kan indeholde kommercielt indhold i form af tilbud, læserundersøgelser, konkurrencer og events fra Avisen.dk samt markedsføring af produkter og ydelser fra 3. part.
..og din tilmelding blev ikke registeret.
Klik eventuelt her, og prøv igen, eller kontakt os på avisen@avisen.dk. Så hjælper vi dig med at blive tilmeldt.