Parret står og kigger på en porno-butik. Dén mand kommer ud af et bordel - og se, der står en spritter og tisser i en krog.
Der er masser af pinlige situationer - og dermed underholdning - fanget på 3D-fotografier i Googles nyeste tilføjelse til Google Streetview.
Internetgiganten har i dag lagt 3D-billederne fra Danmarks store byer på nettet, så man kan gå en tur i en dansk by, uden nogensinde at forlade sit skrivebord.
Dermed kan man på Google Maps og i Google Earth lege turist, og se attraktionerne og fornemme stemningen i byen uden nogensinde selv at have været ude af stolen.
Kortet dækker detaljeret København og en række af de største byer som Odense, Århus og Esbjerg helt ud på de små villaveje - men mindre byer og tyndtbefolkede områder er kun dækket med billeder taget fra hovedvejene.
Google Streetview startede i USA - men før Google var klar med deres løsning for Danmark, var Krak og De Gule Sider gået i luften med lignende løsninger. Deres optagelser er dog langtfra så omfattende som Googles.
Google har været udsat for omfattende kritik for løsningen, som kritikere mener krænker de fotograferedes privatliv. Derfor har Google da også lavet et program, der automatisk slører ansigter og nummerplader på nettet. Billederne du kan se på Google Streetview er optaget i sommeren 2009.