Er du en af dem, der drømmer om at bo som realitystjernen Amalie, så kan 272 kvadratmeters luksusvilla måske være noget for dig.
Huset, der dannede ramme om Amalie Szigethy og hendes mors liv i serien 'Amalies verden', kan nemlig blive dit som enten ejer- eller lejebolig.
Amalie og moderen boede sammen i huset, da serien blev optaget, men efter Amalie flyttede hjemmefra, blev det for stort for resten af familien, skriver Se og Hør.
Det har stået til salg i 200 dage, så derfor kan interesserede også leje sig ind i huset i op til tre år for 39.900 kroner om måneden - og et depositum på 119.700 kroner.
Hele herligheden kan købes for 11,8 millioner kroner. Lidt dyrere end de 5,7 millioner kroner, det blev købt for i januar 2011.
Med i prisen følger 136 kvadratmeter kælder og sammenlagt 1071 kvadratmeter grund.
Kilde: Se og Hør