Både Oprah Winfrey, Jay Leno og David Letterman dukkede op i samme reklame, som blev vist under gårsdagens Superbowl.
Under pausen i finalen blev de tre store amerikanske tv-værter vist på en kæmpe storskærm, hvilket udløste overraskelse og jubel blandt publikum.
Reklamen, der varede 15 sekunder, viser de tre talk show-værter siddende i en sofa og se Superbowl, mens Lettermand udtaler, at det er den dårligste Superbowl-fest nogensinde.
Det var Letterman, der fik ideen til reklamen, hvor seerne kan opleve de tre rivaler på samme skærm.
For at reklamen, der blev lavet for to uger siden, kunne forblive en hemmelighed, måtte både Leno og Oprah smugles ind i Ed Sullivan Theatre i New York, hvor filmen er optaget, og hvor 'Late Show' til daglig bliver sendes fra.