Festaberne fra Paradise Hotel kan ikke få nok.
Nu er de party-glade unge klar til at indtage festivalen i Ringsted.
Brystbomben Susan K. skal naturligvis også med på festival, og hun garanterer, at det ikke kommer til at gå stille for sig, skriver tv2.dk.
"Vi fester max! På en festival kan alt jo finde sted specielt i Ringsted. Det er fedt, at vi for en gangs skyld ikke skal tage hele vejen til Jylland for at skabe os. Det er jo aldrig kedeligt, hvor vi er," siger Susan K.
Den blonde reality-deltager får på festivalen følgeskab af blandt andre Ulven Peter, Amalie og Nicolai. Og det er ikke første gang, at den rapkæftede Susan er med på festival.
"Jeg plejer at tage til Skanderborg, men jeg synes, det er blevet for dyrt, når man regner det hele sammen. Så en festival som Ringsted passer mig rigtig godt - også fordi det er så tæt på København. Det tager jo kun 40 minutter i tog, så er man der," forklarer hun.
Men selv om hun ikke er langt fra sit eget hjem, så afviser party-pigen ikke, at hun skal tilbringe nætterne på festivalen.
"Jeg tager et telt med, men man ved jo aldrig, hvor man ender med at sove på sådan en festival. Folk vælter jo rundt. Men kig efter et tomandstelt i leopardmønster, og se om der er plads," griner hun.
En stående invitation til et paradise-gensyn.