Mikkel Beha Erichsen skal være bedstefar igen.
Det afslørede sønnen Theis Midé Erichsen selv i TV2-programmet ”Live fra Wallenberg”.
Overfor Ekstra Bladet bekræfter Mikkel Beha Erichsen, at sønnen og hans kæreste Ida skal være forældre for anden gang.
- Vi er er glade og spændte, siger Mikkel Beha Erichsen og understreger over for avisen, at han og konen Marian glæder sig til at blive bedsteforældre igen.
I forvejen har Theis Midé Erichsen og kæresten Ida sønnen Nis på to år.
Parret blev kærester efter en jordomsejling for nogle år siden.
Du vil modtage en email med et link du skal klikke på, for at verificere din mailadresse. Når du har gjort det, vil du begynde at modtage nyhedsbrevet.
Som nyhedsbrevsmodtager sender vi dig nyhedsbreve indeholdende breaking news, dagens vigtigste nyheder samt redaktionelle kampagner. Når du tilmelder dig nyhedsbrevet, accepterer du samtidig, at nyhedsbrevet kan indeholde kommercielt indhold i form af tilbud, læserundersøgelser, konkurrencer og events fra Avisen.dk samt markedsføring af produkter og ydelser fra 3. part.
..og din tilmelding blev ikke registeret.
Klik eventuelt her, og prøv igen, eller kontakt os på avisen@avisen.dk. Så hjælper vi dig med at blive tilmeldt.